0
0
2020 Bayan İç Giyim Modası

Tarih: 2020-05-08 12:24


İç giyimde tarzınız nasıl olmalı?

Bir kadın olarak, doğru iç çamaşırını seçmenin kıyafetlerinizi seçmek kadar önemli olması gerektiğini bilmelisiniz. Bu, en yeni tasarımlara ve iç çamaşırlardaki en yeni trendlere ayak uydurmanın da gerekli olduğu anlamına gelir.
İç çamaşırınız muhtemelen gardırobunuzdaki en önemli öğelerden biridir. Her kıyafetin temeli, doğru iç çamaşırıyla güveninizi ve rahatınızı artırabilir.
 

Yüksek kesim külot

Çamaşırlarda günümüzün en büyük trendlerinden biri yüksek bel iç çamaşırlarıdır.Hiçbir şey klasik iç çamaşırının göz alıcı görünümü ve hissi ile rekabet edemez.
Yüksek kesimli iç çamaşırı birçok farklı renk, stil ve kumaşta gelebilir. Dahası, kayışları sırttan ziyade kalçaların üstünde bulunur. Alt yarınıza güzel bir yay oluşturur ve vücudunuzun eğrilerini vurgular. Tüm vücut tiplerinde hoş ve rahat görünürler.
 

Askılı İç Çamaşır

Askılı iç çamaşırı uzun zamandır moda olmuştur.Genellikle modaya uygun ve klasik seçimlerdir. Eşleşen sütyen ve bikini yeni bir kayış stiline sahiptir. Yumuşak kumaşlara, klasik dantellere ve süper seksi bir tabana sahip olduğunu unutmayın.
 

TANGA


Dürüst olmak gerekirse, iç çamaşırı kategorisindeki en cesur ve en seksi olanıdır. Tanganın her kadın için bir şey olmadığını ve herkesin taşıyamayacağını söylüyorlar. Bunu kabul etmeyi reddediyoruz.Sadece doğru tangayı nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekiyor.
1- Beden

Doğru tanga bedenini seçmek çok önemlidir. Daha küçük bir beden seçmek, arka ipin cildi çok fazla sıkmasını ve sizin için çok acı verici ve rahatsız edici bir deneyim olmasını sağlayacaktır. Aksine, daha büyük bir beden seçmek, sırtta ekstra kumaş toplanmasına ve çirkin yumrulara neden olabilir. Bu yüzden her zaman tam oturduğundan emin olun.

2- Kumaş


Cildinize iç çamaşırından daha yakın bir şey yoktur. Kullanımınıza, hava durumuna ve duruma göre dikkatlice bir tanga seçmek son derece önemlidir. Günlük kullanım için bir tanga arıyorsanız, pamuklu bir tanga  öneririz. Pamuk, cilt dostu yapısı ve nefes alabilirlik özelliği ile bilinir. Böyle bir kumaş sıcak ve nemli havalar için idealdir. 

3-Renk

Çoğu kadın iç çamaşırı söz konusu olduğunda renkler hakkında rahatsız olmaz. Bunun varlığının ortak nedeni - 'Bunu içeride giyeceğim, yine de kim görecek?' Gömme siyah bir elbisenin altında parlak bir neon gölgesi giyiyorsanız, . Ya da beyaz kalem eteğin altında pembe baskılı bir tanga giyiyor- ahem… utanç verici. Yani kızlar, doğru tangayı seçerken biraz düşünün. Beyaz ve açık renkli kıyafetler için çıplak bir tane seçin. Doğal cilt tonunuzla birleşen bir gölge seçin ve külotunuzun bir sır olmasına izin verin! 

Bir tanganın en belirgin amacı utanç verici külot hatlarını ortadan kaldırmak ve kıyafetinizin şık ve temiz görünmesini sağlamaktır. 
Düşük bel tanganın bir başka amacı, düşük bel kot pantolon giydiğinizde külot izlerinden kaçınmaktır. 

İÇ GİYİM MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN :)